Moji klienti se na mě obracejí v situacích, kdy jde o peníze stejně jako o emoce. A já vím, že nesmím zklamat jejich důvěru. Případné neúspěchy si totiž nemůžu dovolit svést na někoho jiného.

Jitka Zvoníčková

osobní makléřka
prodáváte, nebo pronajímáte vaši nemovitost?

Osobní makléř ušetří váš čas, peníze a starosti

Většina z nás prodává, nebo pronajímá dům či byt jen jednou za život. Rozhodnete-li se zvládnout vše sami, stojíte nepřipraveni proti zákonitostem složitého trhu. Osobní makléř je váš zástupce, který si umí profesionálně poradit se vším a stará se o to, abyste při prodeji či pronájmu uspěli.

proč mít osobního makléře

osobní odpovědnost za váš úspěch

Osobní makléř přebírá osobní odpovědnost za úspěch vašeho obchodu. Neschová se za velkou firmu a pracuje pro vás 24 hodin denně. Kdykoli se na něj můžete obrátit s vaším přáním nebo problémem.

Lepší péče o vámi nabízenou nemovitost

Velké realitní kanceláře vydělávají na množství nabízených nemovitostí, my pracujeme s omezenou nabídkou, které se můžeme věnovat. Investujeme do nadstandardní prezentace a aktivní propagace.

zajištění odborné podpory

Při prodeji nemovitosti je celá řada věcí, kterou je lepší svěřit odborníkům. Technický stav, skryté vady, specifické právní problémy. Využíváme zázemí naší vlastní kanceláře, která dlouhodobě spolupracuje s odborníky na potřebné oblasti.

pomoc při správném rozhodování

Dáte-li nám důvěru, budeme vám říkat pravdu a chránit vás před přehnaným očekáváním. Vysoko nastavená cena může například způsobit neprodejnost vaší nemovitosti, i když později zlevní.

Výhody exkluzivní spolupráce

Nadstandardní servis a 100% záruka prodeje

Pracujeme pouze na základě exkluzivní smlouvy, protože jsme přesvědčení, že je pro obě strany výhodná. Vy dostanete nadstandardní servis, nám umožní nabízet vaši nemovitost za vyšší cenu a prodat ji rychleji. Naše práce neskončí uveřejněním inzerátu a váš osobní makléř vám je k dispozici kdykoli během trvání smlouvy.

vyzkoušejte nás

nabízíme jeden měsíc na zkoušku

Rádi se s vámi sejdeme a představíme vám, jak pracujeme a co můžeme udělat pro vaši nemovitost. Věříme, že najdeme-li společnou řeč a vy nám dáte důvěru, do měsíce vaši nemovitost prodáme.

Domluvit schůzku

Přihlašte se

k odběru novinek

Nenechte si utéct informace o novinkách na realitním trhu nebo praktické rady a tipy pro všechny, kteří uvažují o prodeji, koupi, nebo pronájmu nemovitosti. Nové služby naší realitní kanceláře a výhodné nabídky pro naše klienty.

Přihlásit k odběru

Komplet reality

Nám. Dr. Václava Holého 1057/16, Praha 8
Jitka Zvoníčková: +420 603 929 530
e-mail: mail@jitkazvonickova.cz

Nabídka nemovitostí